Úřad práce

Úřad práce ČR realizuje projekt PODPORA ZAMĚSTNANOSTI DLOUHODOBĚ EVIDOVANÝCH UCHAZEČŮ O ZAMĚSTNÁNÍ (PDU)

Reg. č.: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_121/0010247
Doba realizace: 1. 1. 2019 – 31. 12. 2021

Komu je projekt určen?
Projekt je určen pro uchazeče o zaměstnání evidované nad 24 měsíců, uchazeče evidované nad 12 měsíců a zároveň starší 55 let, uchazeče evidované nad 12 měsíců a zároveň pobírající dávky hmotné nouze, a pro uchazeče s opakovanou evidencí.

Jaké jsou cíle projektu?
Hlavním cílem projektu je zvýšení zaměstnanosti a zaměstnatelnosti dlouhodobě evidovaných uchazečů o zaměstnání na Úřadu práce ČR. Projekt řeší prevenci nelegální práce, začleňování dlouhodobě evidovaných uchazečů se sociálním znevýhodněním na volný trh práce, podporu cílové skupiny komplexním poradenstvím a posilováním motivace ke změně a podporou pracovních míst.

Jaké jsou formy podpory?

Kam se obrátit pro informace?
Kontaktní pracoviště ÚP ČR v Benešově, Dukelská 2080

Poradce pro zaměstnavatele:
Bc. Iveta Pavlíková
950 101 425

Poradce pro dlouhodobě nezaměstnané:
Bc. Paolina Netolická
950 101 491

Projekt je spolufinancovaný z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky.

Informační leták PDU (Informační leták PDU.pdf)