Burza 27.6. bude! A i burger bude! Skvělé burgery na BURZE TCHOŘOVICE 27.6. Pan Janiš je dělá s láskou a z kvalitních surovin. TCHOŘOVICKÝ DVOURUČÁK byste si rozhodně neměli nechat ujít. Vážně stojí za to. Písečtí znají, protože tyto skvělé burgery dělá p. Janiš každý pátek před prodejnou motocyklů Indian v Písku. Chtiví kupci Indiánů tak odjíždí nasyceni nejen duševně. Tak nezapomeňte si ve Tchořovicích dát pořádnej burger!

Jo a med jako tradičně zakoupíte u karavanu s nápisem BURZA TCHOŘOVICE.

Příznivci BURZY TCHOŘOVICE,
dobrá zpráva, burza v červnu se opět bude konat. Samozřejmě vše záleží, zda nedojde ke zhoršení situace. Přepošlete prosím tuto zprávu všem zainteresovaným. Níže zasílám podmínky a prosím všechny návštěvníky o jejich dodržení!

Honza Jakeš
Burza Tchořovice

Podmínky pro prodejce a návštěvníky BURZY TCHOŘOVICE

1. Každý prodejce musí mít dezinfekci, rukavice a roušku. Bude kontrolováno u vstupu. Kdo nebude mít, nebude vpuštěn!!! Kontrola rukavic bude prováděna podle klíče-kolik osob v autě-tolik rukavic a roušek. Prodejci jsou povinni nosit rukavice při kontaktu se zbožím.
  2. Každý návštěvník musí mít rukavice a roušku. Bude kontrolováno u vstupu. Kdo nebude mít, nebude vpuštěn!!! Kontrola rukavic bude prováděna podle klíče-kolik osob v autě-tolik rukavic a roušek. Návštěvníci jsou povinni nosit rukavice při kontaktu se zbožím.
  3. Mezery mezi prodejci jsou nutné nejméně 2 metry.
  4. Každý prodejce je povinen umístit dezinfekční prostředky u každého prodejního místa.
  5. Na burze je možné prodávat zboží bez možnosti ochutnávky nebo konzumace potravin a pokrmů nebo zkoušení oblečení na místě.
  6. Návštěvníci se mohou shlukovat max. po 10 ti osobách.

Tyto podmínky platí pouze pokud do burzy konané 27.6. nedojde ke zhoršení situace a tím pádem ke zpřísnění podmínek! Sledujte proto náš FB profil a web. Naleznete tam aktuální informace.

Burza Tchořovice