kraj blanickych rytiru

Kraj blanických rytířů vyhlašuje fotosoutěž Léto v Kraji blanických rytířů. Toulejte se přírodou Podblanicka, vystoupejte na některou z rozhleden, navštivte zámky a muzea, poznejte Kraj blanických rytířů pěšky, ze sedla kola nebo s pádlem v ruce – vyfoťte léto v kraji pod Blaníkem a soutěžte o wellness pobyt, dárkový poukaz do pivovaru nebo o rodinné vstupenky do oblíbených turistických cílů.

Co můžete vyhrát?

1. cena: Wellness pobyt v hotelovém resortu zámku Ratměřice pro dvě osoby
  2. cena: Celodenní rodinný vodácký výlet pro čtyři osoby na řece Sázavě
  3. cena: Dárkový poukaz a prohlídka Rodinného pivovaru Švihov