Na konci dubna oslavila paní Miloslava Čápová krásné životní jubileum, a to 90. narozeniny. Ke gratulaci s přáním hodně zdraví, štěstí, lásky a hojnosti všeho dobrého se připojili i zastupitelé obce osobně.

Při této příležitosti si dovolujeme nahlédnout do života oslavenkyně. Paní Miloslava Čápová pochází z Daměnic, kde vyrůstala s dalšími pěti sourozenci. Jako nestarší z dětí své mamince pomáhala. Oslavenkyně se vyučila na městské škole v Načeradci a následně se chodila učit šít ke švadleně. Pracovala doma na statku a po přestěhování do Vracovic pracovala v zemědělském družstvu. Šití bylo vždy jejím koníčkem, a i teď velmi ráda šije nebo přešívá. Ve Vracovicích žije od roku 1954. Se svým mužem vychovala tři děti. Radost jí dělá šest vnoučat, osm pravnoučat a na deváté, které je na cestě, se velice těší.

prani pani miloslave capove k 90 narozeninam 2