Blanický cyklorytíř 2022 ve Vracovicích

V sobotu 11. června 2022 se konal 16. ročník Blanického cyklorytíře. Na účastníky náročné cyklotrasy Po stopách blanických rytířů v délce 34 km kolem bájné hory Blaník čekalo několik zastávek. Jedna ze zastávek je každoročně umístěna v obci Vracovice. O letošní zastávku se postarala rodina Čápova. Na účastníky také čekalo milé překvapení od Milady Müllerové z Horního Jelení ve formě malovaných kamínků. Počasí cyklistům přálo a obcí Vracovice projelo cca 200 cyklistů.

Děkuji rodině Čápových a paní Müllerové

Veronika Benkovská, starostka

Několik fotografií ze zastávky ve Vracovicích naleznete ve fotogalerii.