Mikulášské odpoledne 2022

V sobotu 3. prosince 2022 se na hřišti ve Vracovicích konalo Mikulášského odpoledne. Během odpoledne si mohli zasoutěžit jak děti, tak i dospělí. Po vyzvednutí soutěžní karty u startu čekalo na účastníky dvanáct stanovišť jako například pekelná váha, strašidelné focení s čerty, najdi jehlu v kupce sena, zatloukání hřebíků, pekelné karty, skákání v pytli atd. Uvnitř kabin si všichni mohli vyzkoušet svoji tvořivost při zdobení perníčků nebo vytváření svícnů z jablek. Dále v místnosti plné tradic bylo možné vyrobit a pustit svíčku ve skořápce od ořechu, rozkrojit jablíčko či vyzkoušet věštbu co Vás další rok čeká! V pekelné místnosti s žebříkem do nebe čekali na děti čerti, anděl a Mikuláš. Z knihy hříchů se všechny děti dozvěděly, jak na tom jsou a poté si od Mikuláše odnesly balíček plný překvapení.

Velké poděkování patří všem lidem, kteří se podíleli na organizaci, na přípravě a obsluze u občerstvení, andělům, čertům, Mikuláši a sponzorům SDH Vracovice, FC Vracovice a mysliveckému spolku.

Několik fotografií naleznete ve fotogalerii.

Veronika Benkovská, starostka