Rozsvícení vánočního stromu a mikulášská nadílka

Obec Vracovice si Vás dovoluje pozvat na slavnostní rozsvícení vánočního stromu a mikulášskou nadílku dne 2. 12. 2023 od 15:00 hodin u kapličky ve Vracovicích. Děti se mohou těšit na soutěže s anděly a čerty (čertovská odměna za splněné úkoly) a na návštěvu pekla s knihou hříchů. Rozsvícení vánočního stromečku proběhne za doprovodu skupiny Petronel a hudebníků z folklórního klubu Benešáček. Jako občerstvení bude maso na rožni, buřty na ohni, cmunda, sladké palačinky, točené pivo, svařák a grog. Zakoupit si můžete adventní věnce a vánoční dekorace. Mikulášský balíček pro děti za 100,- Kč si rezervujte na telefonním čísle 731 565 668 nejpozději do 21. 11. 2023.

Rozsvícení vánočního stromu a mikulášská nadílka