Tříkrálová sbírka 2024

Milí příznivci Tříkrálové sbírky,

začátkem ledna tradičně vyjdou do ulic tříkráloví koledníci, aby do našich domovů přinesli radostné poselství Vánoc.

Poslední tři ročníky převedly sbírku také do online prostoru, kde zůstává i pro ročník následující a lze předpokládat, že online forma bude i v budoucnu standardní možností jak sbírku finančně podpořit. TKS 2024 lze podpořit:

Z vybraných prostředků převodem na účet, převodem pomocí QR kódu a do zapečetěných pokladniček ve Vlašimi a okolí se 65 % vrátí zpět do regionu. 15 % výtěžku je určeno na diecézní záměr (oprava a rekonstrukce Domova sv. Václava ve Staré Boleslavi, dále na pomoc rodinám, dětem a mládeži v krizi), 10 % na humanitární pomoc v zahraničí (pomoc chudým rodinám a dětem - Taškent (Uzbekistán), pomoc obětem domácího násilí a chudým rodinám s dětmi Biškek (Kyrgyzstán), 5 % výtěžku sbírky putuje na celostátní projekty a 5 % pokrývá režijní náklady sbírky.

O aktualitách Tříkrálové sbírky průběžně informujeme na:

Máte-li zájem podpořit Tříkrálovou sbírku dobrovolnickou pomocí v roli vedoucího skupinky, v roli krále nebo umístěním stacionární kasičky ve Vašem obchůdku či provozovně, prosím kontaktujte koordinátorku Tříkrálové sbírky pro Vlašim a okolí na e-mailu:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mob.: 732 277 256.

Z celého srdce Vám děkuji za solidaritu a štědrost, kterou jste projevili již v předchozích ročnících Tříkrálové sbírky.

Děkuji také všem malým i velkým koledníkům za pomoc při organizaci Tříkrálové sbírky a všem dalším dobrovolníkům, podporovatelům, příznivcům, dárcům TKS a Charity Vlašim.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat. Závěrem Vám všem přeji klidné a požehnané svátky, v roce 2024 pevné zdraví, hodně štěstí, lásky, porozumění a Boží požehnání.

Jana Srbová, koordinátorka pro TKS Vlašim a okolí

Tříkrálová sbírka 2024