Nahlášení stavu vodoměru do 31. 5. 2024

Vážení odběratelé pitné vody,

do 31. května 2024 Vás žádáme o nahlášení stavu vodoměru, a to některým z následujících způsobů:

1. Zprávou přes WhatsApp nebo MMS zprávou na tel. číslo 602 051 799, která bude obsahovat čitelnou fotografii stavu vodoměru, adresu odběrného místa, jméno a příjmení vlastníka.
  2. E-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (v předmětu uvádějte „Vodoměr“), který bude obsahovat čitelnou fotografii stavu vodoměru, adresu odběrného místa, jméno a příjmení vlastníka.
  3. Vložením vytištěné fotografie do schránky na obecním úřadě s čitelným stavem vodoměru. Na zadní stranu fotografie uveďte adresu odběrného místa, jméno a příjmení vlastníka.
  4. Přes datovou schránku obecního úřadu (fotografie vodoměru s dobře čitelným údajem o spotřebě): 2pxas5u

Děkujeme.