Obec Vracovice pořádá v sobotu 12. 10. 2024 od 14:00 hodin vyřezávání dýní. Akce se bude konat za místním pohostinstvím. Děti i rodiče v maskách jsou vítáni! Občerstvení je jako vždy zajištěno. Nožíky a lžíce si vezměte s sebou. Děti se mohou těšit na soutěže a odměny.

Akce se bude konat za každého počasí. V případě nepřízně počasí bude akce přesunuta na místní sál.

Potvrďte svou účast a objednejte si tak svoji dýni zdarma pouze zprávou SMS na tel. čísle 602 051 799 do 7. 10. 2024.

Z bezpečnostních důvodů, kdy při práci bude používáno řezných nástrojů, je nutná účast jednoho z rodičů!

Vyřezávání dýní ve Vracovicích