Podzimní vyřezávání dýní

V sobotu 12. října proběhlo tradiční vyřezávání dýní za místním pohostinstvím, kterého se zúčastnili děti i dospělí. Soutěžilo se v různých disciplínách a za splněné úkoly obdržely děti zasloužené tématické balíčky. Velké poděkování patří děvčatům za vynikající občerstvení a napečené mňamky. Zvláštní dík patří také provozovatelům místního pohostinství za jejich štědrý sponzorský dar. Nemůžeme zapomenout na všechny, kteří se podíleli na náročné přípravě akce a také na ty, co pomohli s úklidem po jejím skončení. Děkujeme také návštěvníkům za jejich účast. Počasí nám přálo, a díky tomu jsme si užili krásný den. Těšíme se na další ročník!

Ve fotogalerii najdete fotky, které Vám připomenou příjemnou atmosféru z vyřezávání.

Veronika Benkovská, starostka